HROMETS APKURE ar apkures iekārtu ražošanu veiksmīgi nodarbojas kopš 1991. gada.

Apkures katlu ražošanā esam uzkrājuši vairāk nekā 25 gadu pieredzi un turpinam to papildināt un uzlabot.

Uzņēmums ir atzīts ar ISO 9001 kvalitātes vadības sistēmas sertifikātu attiecībā uz apkures katlu un citu nestandarta metāla konstrukciju ražošanu un uzstādīšanu.

Preces tiek ražotas pēc rūpīgi izstrādātiem kvalitātes standartiem, lai nodrošinātu preces ilgmūžīgu un kvalitatīvu darbību.

Svarīgi ir pieminēt, ka uzņēmums sadarbojas ar Latvijas Lauksaimniecības Universitāti perspektīvā attīstīt maksimālu siltumenerģijas ieguvi no kurināmā avotiem.

Visi HROMETS ražotie apkures katli atbilst Eiropas standartu prasībām.

Katli tiek izmantoti rūpniecības un dzīvojamo ēku apkurei un ūdensapgādei, kā arī zāģmateriālu žāvēšanai. Ražotā produkcija ir novērtēta ar atzinību Latvijas tirgū un Eiropā.

Apkures katlus varat apskatīt apkures katlu galerijā.

 

Piedāvājam plašu apkures katlu sortimentu, tai skaitā:

  • KAU sērijas centrālās apkures katli ar jaudu no 7 līdz 300 kW un apsildāmo tilpumu no 140 līdz 6500 m3 (arī nestandarta dūmizejām, granulu degļa pieslēgumu, elektrisko sildītāju, vilkmes regulatoru u.c.).
  • KVS sērijas sekciju apkures katli ar jaudu no 350 līdz 1000 kW un apsildāmo tilpumu no 8000 līdz 18000 m3 (Šā veida apkures katlu uzstādīšana iespējama pagrabos un grūti pieejamās telpās);
  • ŪK sērijas apkures katli ar jaudu no 400 līdz 1500 kW un apsildāmo tilpumu no 9000 līdz 28000 m3 (arī ar gaisa padevi);